ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Lesk a bída politiky

Kubáček, autor: google
Místo konání:Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, p. o., Smetanovo zátiší 470, Železný Brod, 468 22
Datum konání:1.12.2021 od 18:00 hodin
Charakter akce:Místní
Typ akce:Beseda, přednáška
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Více informací na:www.zeleznybrod.cz
Anotace:V optimistickém odhadu Covidového vývoje zveme srdečně na přednášku PhDr. Jana Kubáčka: „Lesk a bída české politiky“.

Podrobný popis:

Po dlouhé Covidové přestávce a po volbách do sněmovny jsme moc rádi, že naše pozvání přijal významný politolog. Původně jsme ho chtěli získat ještě před volbami, ale pro jeho vytíženost to nebylo možné. I nyní je v jednom kole, proto jsme velice rádi, že naše prosby přece vyslyšel. Doporučuji vřele a doufám, že se do auly sklářské školy vejdeme v souladu s proticovidovými opatřeními. (Respirátory s sebou!)

Přeji vše dobré a těším se na setkání.

Ing. arch. Martin Tomešek

Pár informací o přednášejícím:

Jan Kubáček (*12. října 1981 v Turnově)

Český politolog, specializující se na politický management, politickou komunikaci a volební marketing, je autorem několika odborných knih a cvičebnic, desítek studií a popularizačních článků.

Nepravidelně přednáší na řadě odborných institutů v ČR i zahraničí. Předsedal sdružení POLIS (Politologické uskupení studentů politických věd, i-Polis), kde je od roku 2004 čestným předsedou. Od roku 2012 působí v rámci specializované konzultační kanceláře PR&MEDIA PARTNERS. V roce 2013 vedl odborný politologicko-sociologický tým, který pro Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) posuzoval volební model využívaný Českou televizí a Českým rozhlasem pro zvaní svých hostů do předvolebních pořadů. Výsledkem těchto analýz bylo doporučení zavést metodu tzv. volebního mínění. V roce 2015 se spoluautorsky podílel na publikaci Marketingová komunikace a Public Relations: výklad pojmů a teorie oboru vydané nakladatelstvím KAROLINUM.

V současnosti působí jako analytik a poradce pro politické strategie a komunikaci, jak pro zahraniční partnery, tak i tuzemský veřejný sektor. Publikuje a zpracovává analýzy pro česká média i zahraniční sdělovací prostředky a tiskové agentury. Je autorem např. „Slovníku politického managementu a volebního marketingu“ a spoluautorem publikace „Marketingová komunikace a Public Relations: výklad pojmů a teorie oboru“.

 


Kalendář akcí

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load