CSENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Поиск

Крконошская лыжная магистраль

Harrachov, 512 46

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Крконоше буквально пронизаны сетью лыжных маршрутов – более 550 км поддержи-ваемой в хорошем состоянии лыжни. Главный Крконошский лыжный маршрут насчи-тывает 90 километров и его можно разделить на несколько этапов. Сам главный Крко-ношский лыжный маршрут обозначен красным цветом, лыжни для соревнований – синим, а туристические маршруты – зеленым. Для переездов можно воспользоваться специализированными автобусами, привозящими к отдельным лыжным маршрутам и позволяющими легко вернуться обратно на исходное место.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
Krkonoše, автор: Vlastík Nesvadba
Krkonošská magistrála
 

Навигация

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load