CSENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Поиск

Крконошская лыжная магистраль

Harrachov, 512 46

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Крконоше буквально пронизаны сетью лыжных маршрутов – более 550 км поддержи-ваемой в хорошем состоянии лыжни. Главный Крконошский лыжный маршрут насчи-тывает 90 километров и его можно разделить на несколько этапов. Сам главный Крко-ношский лыжный маршрут обозначен красным цветом, лыжни для соревнований – синим, а туристические маршруты – зеленым. Для переездов можно воспользоваться специализированными автобусами, привозящими к отдельным лыжным маршрутам и позволяющими легко вернуться обратно на исходное место.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
Krkonoše, автор: Vlastík Nesvadba
Krkonošská magistrála
 

Навигация

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load