CSENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Поиск

Гамр на Езерже

Hamr na Jezeře, 471 28

Web:www.obechamr.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Центр отдыха Гамр на Езерже расположен в изумительной области, недалеко от Стра-же под Ральскем. Ценр является популярным дачным местом, в прошлом здесь было построено множество пансионов и вилл, благодаря чему городок приобрел курортный характер. В XVI в. здесь был разбит пруд. В настоящее время пруд служит для отдыха и ловли рыбы. На берегах пруда расположены 2 кемпинга с оборудованны-ми пляжами.

Hamr na Jezeře, автор: Eva Hornová

Тип объекта: пруд, озеро, природная купальня использование: водные аттракционы оснащение: кабинки, раздевалки, душевые, WC, Закуски, Закуски, детский уголок Возможность занятий спортом: Прокат лодок и другого оснащения, Спортивная площадка, Корты, Минигольф, настольный теннис

Hamr na Jezeře, автор: Eva Hornová
Hamr na Jezeře, автор: Míra Chmela
Hamr na Jezeře, автор: Míra Chmela
Hamr na Jezeře, автор: Pavel Charousek
Hamerský rybník - pláž
Hamr na Jezeře - pláž, автор: Milan Dvořák
 

Навигация

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load