CSENDE
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Wyszukiwanie

Centrum Informacji Turystycznej i Kultury miasta Lomnice nad Popelkou

Czeski Raj

čp. 4
Lomnice nad Popelkou, 512 51

GSM:+420 739 568 347
+420 733 737 594
E-mail:info@kislomnice.cz
Web:www.kislomnice.cz
www.facebook.com/kislomnice
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Siedziba Centrum Informacji Turystycznej i Kultury miasta Lomnice nad Popelkou, prowadzącego miejscowy teatr Tylovo divadlo, zamek, kino, bibliotekę oraz Centrum Informacji Turystycznej, znajduje się w miejscowym zamku.
 
 

Centrum Informacji Turystycznej i kultury jest organizatorem imprez kulturalnych i towarzyskich - występy teatrów, koncerty, spotkania, wystawy, minitargi ruchu turystycznego, itp. Zapewnia również sprzedaż biletów na imprezy kulturalne, kompletną obsługę informacyjną, wycieczki albo zwiedzanie miasta dla turystów, bezpłatne wyszukiwanie w rozkładach jazdy oraz inne usługi. Jednocześnie bierze udział w organizacji ruchu sezonowego Centrum Informacji Turystycznej Penzion Tábor na górze Tábor.

W Centrum Informacji Turystycznej również można nabyć widokówki, mapy, upominki oraz druki turystyczne, dalej oferuje możliwość korzystania z PC i prowadzi kawiarnię internetową.

Załącznik

  • ikona souboru
  • ikona souboru
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load