CSENDE
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Wyszukiwanie

Kąpielisko Nový Bor

Góry Luzickie

Nový Bor, 473 01

Web:www.novy-bor.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Basen w gróde Novy Bor oferuje camping, boiska sportowe, korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej. W pobliżu kompleksu jest także hala sportowa ze ścianką wspinaczkową. Istnieją jest restauracje, umywalnia, prysznice i toalety.
 
 

Do dyspozycji jest zjeżdżalnia, boisko do siatkówki plażowej i plac zabaw, dalej restauracja, umywalnia, prysznice, WC, przebieralnie. Ok. 50 m od kąpieliska znajduje się hala sportowa ze sztuczną ścianą wspinaczkową. Okolica stwarza idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej albo do grzybobrania.

Wymiary: 120 x 100 m

Głębokość: 2 m

Usytuowanie: 1,5 km w kierunku południowo-zachodnim od centrum.

Koupaliště Nový Bor, autor: Město Nový Bor
 

Typ wyposażenia: Kąpielisko Wyposażenie inne: Kabiny, przebieralnie, Prysznice, WC, Punkt gastronomiczny, Kącik dla dzieci Możliwości uprawiania sportu: Boisko, Siatkówka plażowa

Koupaliště Nový Bor, autor: Město Nový Bor
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load