CSENDE
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Wyszukiwanie

Kąpielisko Kacanovy

Czeski Raj

Kacanovy, 511 01

Telefon:+420 725 908 896
GSM:+420 725 540 069
E-mail:chalmes16@gmail.com
Web:www.kemp-kacanovy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kąpielisko Kacanovy usytuowane jest bezpośrednio w sercu regionu Český ráj. Okolica stwarza idealne warunki dla turystyki pieszej i rowerowej.
 
 

Basen pływacki na terenie campingu, którego część przeznaczona jest dla niepływających. W pobliżu basenu jest brodzik dla dzieci i prysznice zewnętrzne. Na terenie campingu jest dalej do dyspozycji boisko do siatkówki, betonowy stół do tenisa stołowego i stołowej piłki nożnej. Piłki oraz inny sprzęt sportowy można odpłatnie wypożyczyć w kiosku gastronomicznym.

Kąpielisko Kacanovy usytuowane jest bezpośrednio w sercu regionu Český ráj. Okolica stwarza idealne warunki dla turystyki pieszej i rowerowej.

Godziny otwarcia

Czerwiec - Sierpień Po. - Nd 10:00 - 19:00

Bilety wstępu

Pełna opłata:60,00 CZK
Dzieci:40,00 CZK
KOUPALISTE KACANOVY

Typ wyposażenia: Kąpielisko Wyposażenie - ; kąpanie: Brodzik dla dzieci Wyposażenie inne: Prysznice Możliwości uprawiania sportu: Boisko, Tenis stołowy

KOUPALISTE KACANOVY
Koupaliště Kacanovy
Koupaliště Kacanovy
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load