CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Golf Club Harrachov

Karkonosze

Mýtiny
Harrachov, 512 46

Telefon:+420 481 529 410
GSM:+420 728 638 474
E-mail:golf.harrachov@seznam.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Jest to najwyżej ulokowane pole golfowe w Czechach, 730 m n.p.m., osadzone w pięknej naturze Karkonoszy Zachodnich. Ulokowanie pola w górskim wczasowisku umożliwia połączenie golfa z urlopem rodzinnym.
 
 

9-dołkowe pole Golf club Harrachov zostało oddane do użytku w 2001 roku. Zaletą pola jest ograniczona, regulowana przepustowość graczy, maksymalna liczba grup na polu wynosi 7, co każdemu graczowi daje gwarancję dostatku prywatności i spokoju dla jego gry. Jesteśmy jedynym polem w Karkonoszach z zainstalowanymi miejscami startu (tee) dla najmniejszych golfistów w ramach projektu pn. rodzinny golf - Family Courses, dzieci stają się tak równowartościowymi partnerami swoich rodziców. Recepcja pola golfowego znajduje się w Pensjonacie Elizabeth. Oferujemy 10 % zniżki dla zakwaterowanych na golf Fee.

GOLF CLUB HARRACHOV, HARRACHOV

Ilość dołków: 9 Długość - ; mężczyźni: 2994 Długość - ; kobiety: 2994 PAR - ; mężczyźni: 60 PAR - ; kobiety: 60 Wyposażenie: Driving range, Putting green, Pro shop, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Restauracja

GOLF CLUB HARRACHOV, HARRACHOV
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Recepce - golf
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load