CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Milčanski staw

Mácha region

Holany, 470 02

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Milčanski staw jest jednym z zespołu Holanskich stawów. Są to 23 stawy zasilane wodą przez Bobří potok.
 
 

Stawy powstawały prawdopodobnie w XVI i XVII wieku. Leżą na malowniczych terenach pod wzgórzami wulkanicznymi Ronov i Vlhošť. Główne stawy tego zespołu to Dolanski i Holanski staw, które służą do hodowli ryb. Milčanski staw jest wykorzystywany w celach wypoczynkowych, jest tu piaszczysta plaża, kącik dziecinny, boisko, wypożyczalnia łódek oraz innego sprzętu. Można też pojeździć na nartach wodnych. Na jego brzegu są 3 autokempingi.

Powierzchnia: 28 ha

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
 

Typ wyposażenia: Staw, zbiornik Wyposażenie inne: Kącik dla dzieci Możliwości uprawiania sportu: Wypożyczalnia łódek i innego sprzętu, Boisko

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
Milčanský rybník
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load