CSENDE
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Wyszukiwanie

Pensjonat Eden

Czeski Raj

Palackého 179
Turnov, 511 01

GSM:+420 736 522 574
E-mail:info@penzionedenturnov.cz
Web:www.penzionedenturnov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Pojemność

Łączna ilość miejsc - budynek: 25
Dostawki: 3
Liczba pokoi: 9
Rodzaje pokoi: dwuosobowe, apartament
Ilość pokoi dwuosobowych: 7
Ilość apartamentów: 2
Pensjonat Eden jest położony w centrum miastaTurnov, ale w jego ciche części, w pobliżu rzeki Izery. Miasto Turnov je nazywają brama Czeskiego Raju, a tym samym jego okolice oferują wiele możliwości wycieczek popularnych obszarów Czeskiego Raju. Atmosfera pensjonatu jest dla rodziny, i jak sprostać wymaganiom noclegów pracowników korporacji.
 
 

Pensjonat  Eden – zakwaterowanie:

Pensjonat  Eden oferuje dwa apartamenty i trzy pokoje dwuosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę. Wraz z zakwaterowania można zamówić śniadanie.

Posiłki mogą być albo w pobliskich restauracjach lub w pełni wyposażona kuchni w pensjonatu Eden. Parking jest dostępny bezpośrednio u pensjonatu.

Pension Eden - inne usługi:

W pensjonatu jest również Fit Club, który oferuje dobrze wyposażoną siłownię, saunę i solarium. Bezpośrednio przed pensjonatem także kort tenisowy.

Penzion Eden

Wyposażenie zakwaterowania

Kategoria: *** Wyposażenie: pokój z prysznicem Wyposażenie: pokój z WC Wyposażenie: TV w pokoju Wyposażenie: możliwość gotowania Wyposażenie: ogród, taras Wyposażenie: sauna Wyposażenie: boisko Wyposażenie: parking Wyposażenie: zwierzęta akceptowane

Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load