CSENDE
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Apartamenty i pokoje - Ośrodek sportu i rekreacji Raj Srbsko

Czeski Raj

Srbsko 32, 294 02

GSM:+420 602 177 937
E-mail:relevant@relevant.cz
Web:www.relevant.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Pojemność

Łączna ilość miejsc - budynek: 96
Dostawki: 46
Liczba pokoi: 34
Rodzaje pokoi: dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, wieloosobowe, apartament
Ilość pokoi dwuosobowych: 16
Ilość pokoi trzyosobowych: 1
Ilość pokoi czteroosobowych: 14
Ośrodek sportu i rekreacji Raj Srbsko Sportu oferuje zakwaterowanie w pobliżu stawu Komárovský - Branžež, we wsi Srbsko. Ta okolica należy do regionu turystycznego Czeskiego Raju.
 
 

Ośrodek sportu i rekreacji Raj Srbsko - zakwaterowanie:

Do zakwaterowania można wybrać:
apartamenty
pokoje
domki
bungalowy

Apartamenty
Apartamenty znajdują się w dwóch murowanych budynków. Apartments oferuje komfortowe pokoje pobytowe dla czteroosobowej rodziny lub grupy. Składają się one z dwóch pokoi z prysznicem, WC i TV. Każdy z apartamentów posiada własne wejście.

Pokoje
Pokoje dwuosobowe są wyposażone w umywalki. Toalety i prysznice są wspólne dla wszystkich pokoi. Pokoje wyposażone są w TV.

Ośrodek sportu i rekreacji Raj Srbsko - inne usługi:

Istnieją zarówno kryte i odkryte korty do tenisa i squasha, siatkówka, siatkówka plażowa, kręgle, basen kryty, siłownia, solarium, sauna, mini-golf, itp.

RA Ráj Srbsko - apartmány

Wyposażenie zakwaterowania

Kategoria: *** Wyposażenie: pokój z prysznicem Wyposażenie: pokój z WC Wyposażenie: TV w pokoju Wyposażenie: WiFi Wyposażenie: sala konferencyjna Wyposażenie: grill, ognisko Wyposażenie: ogród, taras Wyposażenie: wyposażenie dla szkoleń Wyposażenie: parkiet taneczny Wyposażenie: sala gimnastyczna, fitness Wyposażenie: basen otwarty Wyposażenie: sauna Wyposażenie: boisko Wyposażenie: wypożyczalnia rowerów Wyposażenie: wypożyczalnia sprzętu sportowego Wyposażenie: parking Wyposażenie: parking Wyposażenie: zwierzęta akceptowane Wyposażenie: dostosowanie dla osób niepełnosprawnych Wyposażenie: karty kredytowe honorowane Usługi dodatkowe: śniadanie Usługi dodatkowe: śniadanie +obiadokolacja Usługi dodatkowe: pełne wyżywienie Usługi dodatkowe: masaże, rehabilitacja Usługi dodatkowe: usługi konferencyjne

RA Ráj Srbsko - apartmány
RA Ráj Srbsko - apartmány
RA Ráj Srbsko - apartmány
RA Ráj Srbsko - apartmány
RA Ráj Srbsko - apartmány
RA Ráj Srbsko - bungalovy
RA Ráj Srbsko - bungalovy
RA Ráj Srbsko - apartmány
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load