CSENDE
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Wyszukiwanie

Skiport Velká Úpa

Karkonosze

Velká Úpa 143
Pec pod Sněžkou, 542 22

GSM:+420 840 888 229
E-mail:skiresort@skiresort.cz
Web:www.skiresort.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks Skiport Velká Úpa znajduje się w centrum gminy Velká Úpa, wprost na trasie z Trutnova do Pieca pod Śnieżką.
 
 

W ośrodku narciarskim Skiport znajdują się w sumie 3 wyciągi narciarskie i 3 trasy zjazdowe. Koło dolnej stacji znajduje się również dziecięcy wyciąg linowy. Przeznaczony jest dla małych i początkujących narciarzy, którzy mogą tylko chwycić się liny i dać się wyciągnąć na łagodny stok. Skiport Velká Úpa oferuje też narciarstwo nocne.

Narciarstwo biegowe: Wyznawcy nart biegowych mogą odbywać dłuższe wyprawy po grzebieniach lub dla krótszych spacerów skorzystać z leśnych dróg w pobliskich okolicach.

SKI AREAL SKIPORT VELKA UPA

Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 3/1 Wyciąg trzykrzesełkowy: 1

SKI AREAL SKIPORT VELKA UPA
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load