CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Wyszukiwanie

Pension Hela

Góry Izerskie

Bedřichov 1731
Bedřichov, 468 12

Telefon:+420 483 380 167
GSM:+420 604 844 910
E-mail:info@pensionhela.cz
Web:www.pensionhela.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Pojemność

Łączna ilość miejsc - budynek: 20
Liczba pokoi: 10
Rodzaje pokoi: dwuosobowe
Ilość pokoi dwuosobowych: 10
Rodzinny pensjonat Hela oferuje zakwaterowanie w centrum mista Bedřichov, w pięknym regionie turystycznym Góry Izerskie.
 
 

Pensjonat Hela - zakwaterowanie:

Pensjonat Hela oferuje 2-3-4 zakwaterowanie od dwuosobowych do czteroosobowych pokoju.  Wszystkie pokoje posiadają prysznic, WC, TV + Sat i możliwości dostępu do internetu.

Pensjonat Hela – catering:

W pensjonatu Hela jest przytulna i stylowa restauracja z kominkiem, która oferuje szeroki wybór różnych potraw i specjałów. Dla gości pensjonat Hela oferuje śniadania i kolacje a la carte.

Pensjonat Hela - okolice:

Pensjonat Hela nadaje się do całorocznego pobytu. W lecie, wokół pensjonatu znajduje się wiele oznakowanych szlaków dla turystyki pieszej i roewrowej. trekking, numer góra kolech. Dziesięć minut od domu spacerem jest basen, korty tenisowe i kręgielni. W miejscowości Janov nad Nisou jest unikalny bobslej.

W zimie jest tutaj kilku wyciągów narciarskich i z jazdy na nartach nocą do 21 godzin. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się 200 metrów od hotelu. Trasy narciarskie krzyż narciarski znajduje się 800 m od domu.

W zimie działanie kilku wyciągów narciarskich z jazdy na nartach nocą, aż 21 pm Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się 200 metrów od pensjonatu. Trasy narciarstwa biegowego znajduje się 800 m od domu.

Nawiązujące artykuły

Pension Hela, autor: Pension Hela

Wyposażenie zakwaterowania

Wyposażenie: pokój z prysznicem Wyposażenie: pokój z WC Wyposażenie: TV w pokoju Wyposażenie: WiFi Wyposażenie: grill, ognisko Wyposażenie: ogród, taras Wyposażenie: parking Usługi dodatkowe: śniadanie

Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
Pension Hela, autor: Pension Hela
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load