CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Horní Mísečky - Medvědín

Karkonosze

Horní Mísečky
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 467 101
E-mail:info@skiareal.cz
Web:www.skiareal.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ośrodek Horní Mísečky położony jest na północ od miejscowości Vítkovice, na zachód od miasta Špindlerův Mlýn. Swoją spokojną atmosferą jest nadaje się na rodzinne wczasy.
 
 

Znajdują się tu trasy zjazdowe o wszystkich stopniach trudności dla początkujących i zaawansowanych narciarzy oraz snowpark dla snowboardzistów. Wszystkie nartostrady w rejonach Horní Mísečky i Medvědín są technicznie naśnieżane. Idealnym połączeniem ośrodka Horní Mísečky z miastem Špindlerův Mlýn jest 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Medvědín, który prowadzi do wysokości 1 270 metrów n.p.m. W kompleksie Horní Mísečky - Medvědín można skorzystać ze skipassu kupionego w kompleksie Svatý Petr. Z tym kompleksem został kompleks Medvědín połączony regularną linią SKI BUSU.

Trasy biegowe: Horní Mísečky są popularnym punktem wypadowym po grzebieniach. Oferują one trasy biegowe o długości 50 km, które należą do najlepszych w Czeskiej Republice i są codziennie utrzymywane w dobrej jakości.

Skiareál Horní Mísečky, autor: MELIDA, a.s.

Wyposażenie: Tor snowboardowy Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Wyciąg czterokrzesełkowy: 1

Skiareál Horní Mísečky, autor: MELIDA, a.s.
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load