CSENDE
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice

Karkonosze

Masarykovo nám. 140
Jilemnice, 514 01

Telefon:+420 481 541 008
Fax:+420 481 541 008
E-mail:info@jilemnice.cz
Web:www.ic.mestojilemnice.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Centrum Informacji Turystycznej można znaleźć w Jilemnici, w narożu placu Masaryka, w budynku historycznym Česká spořitelna.
 
 

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice jest oficjalnie oznakowanym Centrum Informacji Turystycznej Republiki Czeskiej, co gwarantuje kompletne informacje dotyczących usług turystycznych.

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji na temat wycieczek do okolicy, szlaków turystycznych, szlaków rowerowych, atrakcji, dalej informacji o możliwościach aktywnego spędzania czasu, informacji o wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Jilemnici i okolicach oraz informacji o noclegach, gastronomii i usług turystycznych.

Centrum Informacji Turystycznej dalej zajmuje się przedsprzedażą biletów na imprezy kulturalne, sportowe i towarzyskie w Jilemnici i okolicach, wyszukiwaniem połączeń kolejowych i autobusowych, świadczy usługi kserograficzne oraz inne. Do dyspozycji kącik internetowy.

W sezonie zimowym można w Centrum Informacji Turystycznej uzyskać aktualne informacje o pogodzie i pokrywie śnieżnej, szlakach i trasach narciarskich w Karkonoszach.

W Centrum Informacji Turystycznej można też kupić publikacje turystyczne i ulotki na temat miasta, upominki, widokówki, mapy turystyczne i tematyczne, przewodniki turystyczne po Karkonoszach i pobliskich regionach, znaczki turystyczne, pamiątki ceramiczne oraz inne.

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice dalej organizuje zwiedzanie miejscowej wieży ratuszowej wraz ze sprzedażą biletów wstępu. Można też zamówić przewodnika.

Załącznik

  • ikona souboru

Godziny otwarcia

Styczeń - Grudzień Po. - Pi 9:00 - 12:00
12:30 - 16:00
Sob. 9:00 - 12:00

 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load