CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Centrum Informacji Turystycznej Stráž pod Ralskem

Góry Luzickie

5.května 55
Stráž pod Ralskem, 471 27

Telefon:+487 522 625
GSM:+0
E-mail:infocentrum@strazpr.cz
Web:http://www.strazpr.cz/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji na temat atrakcji turystycznych w mieście i okolicach. Znajduje się w centrum miasta, przy ulicy U Potoka.
 
 

Centrum Informacji Turystycznej w miejscowości Stráž pod Ralskem informuje o zabytkach, historii, pomnikach przyrody oraz innych atrakcjach w mieście i okolicach. Dalej udziela informacji na temat wydarzeń kulturalnych, towarzyskich i sportowych w regonie.

W Centrum Informacji Turystycznej są również do dyspozycji informacje o bazie noclegowej i gastronomicznej w mieście i najbliższych okolicach, wraz z możliwością rezerwacji zakwaterowania. Można też uzyskać informacje o połączeniach autobusowych i kolejowych oraz o usługach turystycznych w mieście.

W Centrum Informacji Turystycznej Stráž pod Ralskem można kupić mapy oraz inne publikacje turystyczne na temat miasta i regionu.

Godziny otwarcia

wszystki miesiąci Po. - Pi 9:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Sob. 9:00 - 12:00
Nd - zamknięte

 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load