CSENDE
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Harrachov - Čertova hora

Karkonosze

Sportovní areál Harrachov, a. s.
Harrachov, 512 46

Telefon:+420 481 529 353
+420 481 528 151
+420 481 529 611
E-mail:areal@harrachov.cz
lanovky@skiareal.com
Web:www.skiareal.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Nowoczesny kompleks narciarski zbudowany na zboczach Czartowej Góry.
 
 

Na Czartowej Górze (Čertova hora znajduje się prócz kompleksu skoczni też wyciąg krzesełkowy i kilka nartostrad. Kolejne wyciągi i nartostrady znajdują się na północno-wschodnim zboczu nad osadą Rýžoviště, gdzie jest też nowy wyciąg krzesełkowy. Na łagodniejszym północno-zachodnim zboczu Czartowej Góry znajdują się dobrej jakości standardowe trasy biegowe. Wokół Harrachowa utrzymywana jest narciarska magistrala o ogólnej długości ok. 50 km, która co roku jest na bieżąco poszerzana. Na zachód od huty szkła zbudowano strzelnicę i tory biatlonowe.

Trasy biegowe: W okolicach Harrachowa znajdują się liczne trasy biegowe. Jest tu 2 x 7,5 km torów wyścigowych i 27 km tras oznakowanych do użytku turystycznego. Zostały one tak zaprojektowane, aby turyści co 5 km mogli zjechać z powrotem do Harrachowa. Narciarska magistrala biegowa oferuje więcej niż 50 km utrzymywanych i znakowanych dróg ze śladem biegowym nie tylko w okolicach Harrachowa, lecz też z dostępami do grzebieni Karkonoszy.

Inne usługi: szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, parkingi publiczne, bufet, restauracja, kino, muzea.

Nawiązujące artykuły

skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov

Wyposażenie: Tor snowboardowy Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Wyciąg czterokrzesełkowy: 2

skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load