CSENDE
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Wyszukiwanie

Park Linowy Proud

Karkonosze

Harrachov, 512 46

GSM:+420 603 777 255
E-mail:info@classicoutdoor.cz
Web:www.classicoutdoor.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Park Linowy Proud znajduje się na spływie rzeki Jizera i Mumlava, jego powierzchnia wynosi ok. 5 500 m2.
 
 

W parku linowym mogą Państwo znaleźć szereg niskich przeszkód, nowo otwarty teren niskich przeszkód zespołowych, ścianę treningową, kilka atrakcji nazywanych „problem solving“, dalej 10 wysokich przeszkód indywidualnych i 5 zespołowych (wysokość od 4 do 11 metrów) i na końcu wieżę z licznymi przeszkodami pionowymi i pomostem w wysokości 12 metrów. Z wymienionego pomostu prowadzi kolejka linowa o długości 80 metrów.

Integralną częścią parku jest estetyczne i praktyczne zaplecze. Do dyspozycji są dwa ogniska z miejscami do siedzenia, dwie drewniane altany umożliwiające schronienie dla waszej grupy w przypadku złej pogody. Latem można odświeżyć się nad rzeką Jizera, przepływającą tylko 10 metrów od parku.

 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load