CSENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zoeken

Informační centrum Semily (informatiecentrum)

Husova 2
Semily, 513 01

Telefoon:+420 481 624 721
E-mail:info@semily.cz
Web:http://www.semily.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Het informatiecentrum Semily biedt een breed scala aan informatie en diensten. Het is gelegen in het hart van de stad Semily op het plein Riegrovo náměstí.
 
 

In het informatiecentrum kunt u terecht voor toeristische informatie over Semily en over de hele regio Boheems Paradijs (Český ráj), Pojizeří, en de bergen Krkonoše en Jizerské hory. U kunt er informatie krijgen over bezienswaardigheden, reistips, accommodatie, eetgelegenheden en andere diensten, verder ook informatie over trein-en busverbindingen en over culturele en sportieve evenementen.

In het informatiecentrum kunt ook gratis informatiematerialen over de regio krijgen of uit één van de talrijke postkaarten, wandel- en fietskaarten en souvenirs kopen. Verder zijn er kleine cadeau-artikelen zoals speldjes, gelukshangers, T-shirts en boeken te koop, met inbegrip van regionale literatuur.

Het informatiecentrum is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.

Bijlage

  • ikona souboru

Openingstijden

Juli - Augustus Ma - So 9:00 - 17:00
September - Juni Ma - So 9:00 - 12:00
13:00 - 16:00

Informační centrum Semily

Accommodatie voorzieningen

Fietsers welkom: JA

Informační centrum Semily
Informační centrum Semily
 

Navigatie

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load