CSENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zoeken

Informační centrum Mladá Boleslav (informatiecentrum)

Železná 107
Mladá Boleslav, 293 01

Telefoon:+420 326 109 402
E-mail:infocentrum@kulturamb.cz
Web:www.infocentrummladaboleslav.cz
www.mladoboleslavsko.eu
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Het informatiecentrum Mladá Boleslav is gelegen in het hart van de stad, in de straat Železná ulice 107. In het moderne interieur van het informatiecentrum vindt u talrijke interactieve elementen voor kinderen én volwassenen.
 
 

Het informatiecentrum biedt veel informatie en diensten op het gebied van toerisme.

U krijgt er informatie over toeristische attracties in Mladá Boleslav en omgeving, een overzicht van culturele en sportieve evenementen en ticketservice voor culturele evenementen in Mladá Boleslav en omgeving. Als u op zoek bent naar accommodatie, kan het informatiecentrum u informatie verschaffen over accommodatiemogelijkheden, eetgelegenheden en andere diensten voor toeristen.

In het informatiecentrum kunt u promotiemateriaal kopen zoals postkaarten, wandel-en fietskaarten, toeristische brochures en andere publicaties. Verder is er ticketverkoop voor culturele evenementen in de verkoopnetwerken Ticketportal, Ticketpro en Ticketstream. U kunt er ook voor informatie over de dienstregelingen van de treinen en bussen terecht.

Wat andere diensten betreft is er een openbare internetaansluiting, kopiëren en printen beschikbaar.

Bijlage

  • ikona souboru

Openingstijden

alle maanden Ma - vrij 8:00 - 17:00 gesloten
Za 9:00 - 12:00 gesloten

Navigatie

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load