CSDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Search

Kacanovy swimming centre

Bohemian Paradise

Kacanovy, 511 01

GSM:+420 736 664 864
E-mail:chalmes16@gmail.com
Web:www.kemp-kacanovy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

The Kacanovy swimming centre occupies the very heart of Bohemian Paradise. Its surroundings are ideal for hiking and cycling.
 
 

Swimming pool at a campsite with a section designated for non-swimmers. There is also a children's wading pool and outdoor showers. The centre features a volleyball court, concrete table for table tennis and table football (foosball). It is possible to borrow balls and other sports equipment for a fee from the refreshment kiosk.

The Kacanovy swimming centre occupies the very heart of Bohemian Paradise. Its surroundings are ideal for hiking and cycling.

Opening hours

June - August Mo - Su 10:00 - 19:00

Entrance fee

Full entrance fee:60,00 CZK
Children:40,00 CZK

Type of facility: Outdoor swimming-pool Activities: Paddling pool Other facilities: Showers Sports facilities: Pitches, Table tennis

 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load