CSDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Search

Ski Resort Amálka

Giant Mountains

Harrachov 225
Harrachov, 512 46

Phone:+420 481 529 353
E-mail:areal@harrachov.cz
Web:www.skiareal-harrachov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

The Amálka Ski Resort offers a wide selection of skiing opportunities, and is recommendable to any skiers, from beginners through sport skiers up to racers.
 
 

The Amálka Ski Resort is located near the Fit Fun Hotel, not far from Harrachov - Rýžoviště. Beginners and advanced skiers can enjoy the wide slope and the opportunity of skiing in the evenings as well. The car park is a part of the premises. There is a ski school (JPK) and a ski rental shop.

Opening hours

December - March all the days of the week 8:30 - 17:00

Skiareál Amálka, author: Archiv: JPK

Facilities: Ski school Facilities: Ski school Facilities: Ski hire Facilities: Fast refreshments Facilities: Fast refreshments About the area: Artificial snow About the area: Technical maintenance of slope About the area: Ski bus

Ski centres

Number of chair lifts / cable cars: 1/0

Skiareál Amálka, author: Archiv: JPK
 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load