CSDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Search

Milčanský Pond

Mácha Region

Holany, 470 02

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Milčanský Pond is one of the group of Holanské Ponds. The group consists of 23 ponds supplied with water from the Bobří Brook.
 
 

The ponds were probably founded in the 16th and 17th century. They are situated in picturesque area under the volcanic hills of Ronov and Vlhošť. The largest ponds in this group are named Dolanský and Holanský and are designed for fish breeding. Milčanský Pond is used for recreation; there is a sand beach, a children's playground, a boat rental outlet and opportunities to do water sports. There are 3 camping areas on the bank.

Area: 28 hectares.

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
 

Type of facility: Pond, reservoir, gravel pit Other facilities: Children’s corner Sports facilities: Hire of boats and other equipment, Pitches

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
Milčanský rybník
 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load