CSENPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Suche

Freibad Kruh u Jilemnice

Riesengebirge

Kruh 21
Jilemnice, 514 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Freibad befindet sich im Ortszentrum der Gemeinde Kruh u Jilemnice in Nähe der Tennisplätze.
 
 

Das Freibad wird mit Trinkwasser gefüllt. Es handelt sich um ein künstliches Becken mit der Größe von ca. 25 x 30 m. Der Strand mit Liegewiese ist mit Gras bewachsen. Besucher können einen Imbiss, WC, Umkleideräume, einen Beachvolleyballplatz sowie einen Kinderspielplatz nutzen.

Koupaliště Kruh u Jilemnice, Autor: Obec Kruh

Art der Einrichtung: Freibad Freibadausstattung - Baden & Schwimmen: Sprungschanze Sonstige Ausstattung: Umkleidekabinen und -räume, WC, Imbissmöglichkeit, Kinderspielecke, Schwimmmeiste Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz, Tischtennis, Beachvolleyball

Koupaliště Kruh u Jilemnice, Autor: Obec Kruh
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load