CSENPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Suche

Bergroller – Yellow Point

Riesengebirge

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM:+420 731 160 152
E-mail:office@ypoint.cz
Web:yellow-point.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ausgestattet mit der notwendigen Ausrüstung und in Begleitung eines Trainers begeben Sie sich mit der Seilbahn auf den Gipfel des Berges Medvědín, von wo aus Sie die einmalige Abfahrt auf Asphaltstraßen und Waldwegen zurück nach Špindlerův Mlýn genießen werden.
 
 

OFFROAD-SCOOTER DER MARKE KOSTKA – Offroad-Scooter wird dich perfekt auf Forstwegen halten und ist zudem die Verkörperung eines ausgezeichneten Downhill-Tretrollers. Dieser robuste Tretroller ist ein idealer Partner fürs Unwetter, der unter allen Umständen dabei sein möchte. Selbst im Schnee macht dieser robuste Tretroller eine ausgezeichnete Figur. Jede Fahrt mit diesem Roller ist Adrenalin pur. 

Preis: 250 CZK, 2 Stunde, Geländescooter, Helm, Anleitung


 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load