CSENPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Suche

Hotel Pacifik

Lausitzer Gebirge

Okružní 23
Hamr na Jezeře, 471 28

GSM:+420 603 519 483
+420 604 443 724
E-mail:info@hotel-pacifik.cz
Web:www.hotel-pacifik.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapazität

Gesamtkapazität - Gebäude: 45
Zimmerarten: Zweibettzimmer, Dreibettzimmer, Vierbettzimmer
Das neu rekonstruierte Familienhotel Pacifik befindet sich in direkter Nähe zum See Hamerské jezero , auf dem Marktplatz in der Ortschaft Hamr na Jezeře in der Region Máchův kraj.
 
 

Das Hotel Pacifik bietet Unterkunft in Ein- bis Fünfbettzimmern mit eigener Sanitäreinrichtung und Fernseher sowie in zwei Dachgeschoss-Appartements mit kleiner Küche.

Die Verpflegung der Hotelgäste erfolgt im Salon des Restaurants mit Wahlmöglichkeit zwischen Halb- und Vollpension. Das Hotelrestaurant bietet des Weiteren kalte und warme Küche an, außerdem die Möglichkeit des Abhaltens verschiedener gesellschaftlicher Veranstaltungen (Hochzeiten, Unterhaltungsabende, Feiern, Firmenveranstaltungen...), Videoprojektion mit Satellitenempfang.

 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load