CSENPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Suche

Skigebiet Kořenov - Rejdice

Isergebirge

Rejdice 61
Příchovice, 468 48

GSM:+420 602 377 428
E-mail:hory@rejdice.cz
Web:www.rejdice.cz
www.skiregion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Skigebiet Kořenov - Rejdice befindet sich an der Grenze der Gebirge Jizerské hory und Krkonoše. Das Gebiet bietet hervorragende Abfahrts- sowie Langlaufbedingungen an.
 
 

Die breite und nahezu ein Kilometer lange Piste bietet hochwertige Abfahrterlebnisse für jedermann. In den Abendstunden können Sie frisch präparierte Hänge nutzen, die jetzt mit Hilfe der neu installierten Beleuchtung in ihrer ganzen Länge beleuchtet sind. Skifahrer können auch Dienstleistungen des Skibedarfsverleihs und eine Skischule in Anspruch nehmen.

Snowboarding:
Auf dem Skigebiet Rejdice finden die Snowboardfahrer einen einzigartigen Snowpark. Im Snowpark können sich erfahrene Rider sowie Anfänger auf Hindernissen dreier Schwierigkeitsgrade austoben.

Öffnungszeit

Dezember - April alle Tage in der Woche 9:00 - 16:30
18:00 - 20:00

 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load