CSENPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Suche

Der Klub Na Rampě

Isergebirge

Jiráskova 11
Jablonec nad Nisou, 466 01

Telefon:+420 487 070 012
GSM:+420 605 960 357
E-mail:info@klubnarampe.cz
Web:www.rampaklub.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Der Klub Na Rampě befindet sich im Zentrum von Jablonec nad Nisou (Gablonz an der Neisse) in neu sanierten Räumen im Gebäude des Pavillons A des Gablonzer Eurozentrums.
 
 

Der Betreiber des Klubs ist die Gesellschaft Sundisk GmbH. Es werden hier Konzerte von Musikgruppen veranstaltet und außerdem bietet der Klub den Background für Amateurkünstler, junge Talente und junge Musikbands aus dem Gebiet von Jablonec. Beliebt sind ebenfalls Workshops, Vorträge zu Reisen, Abende der Musikpublizisten, Theater der kleinen Formen, Hovory na Rampě (die Gespräche auf der Rampe) mit interessanten Persönlichkeiten nicht nur aus dem Gebiet von Jablonec. Zum Klub gehört auch eine eigenständige Bar mit der Aussicht auf das umgebaute Sommeramfitheater.

Zusammenhängende Aufsätze

 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load