ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Restaurace Hotel Star ***

Krkonoše

Štěpanická Lhota 46
Benecko, 514 01

GSM:+420 723 958 437
E-mail:tlaskova.starhotel@email.cz
Web:www.starbenecko.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Restaurace, která je součástí Hotelu Star *** nabízí svým hostům krásný výhled do okolní krajiny. Nachází se v obci Benecko, v místní části Štěpanická Lhota, známého turistického a lyžařského střediska regionu Krkonoše.
 
 

Ubytování poskytuje Hotel Stars s polopenzí (snídaně je bufetová a večeře o třech chodech, hlavní chod – výběr ze 3 druhů). 

Restaurace nabízí jak českou, tak i mezinárodní kuchyni, široký sortiment nápojů včetně výběru  vynikajících moravských vín. Součástí hotelové restaurace s bohatou nabídkou je bar a terasa s obsluhou. Na jídelním lístku lze najít mezinárodní kuchyni (pstruh, losos, steaky ap.), českou kuchyni, krajové krkonošské speciality, pestrý výběr vegetariánských jídel a dětská jídla. Labužníky potěší jídla na objednávku předem, například celá pečená kachna, pečená žebra a další. Pokud na jídelním lístku nenaleznete své oblíbené jídlo a je to v možnostech kuchyně, kuchaři vám je rádi připraví.

Restaurant nabízí též možnost zajištění speciálních akcí pro skupiny – večeře formou rautu, opékání selete, zabíjačkové hody, rybí hody, večery krajové kuchyně, slavnostní obědy a večeře (svatby, promoce, křtiny, oslavy výročí, narozenin, večírky, abiturientská setkání apod.). V restauraci je bezdrátové připojení Wi-Fi.

Otevírací doba

všechny měsíce všechny dny v týdnu 11:00 - 22:00

 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load