ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

Hrnčířský dvůr Zvířetice

Český ráj

Zvířetice 5
Bakov nad Jizerou, 294 01

Telefon:+420 606 624 124
E-mail:hrncirskydvurzviretice@seznam.cz
Web:www.hrncirskydvurzviretice.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Hrnčířský dvůr Zvířetice je usedlost v malé a klidné obci u Bakova nad Jizerou.
 
 

Zabývá se výrobou a prodejem tradiční Zvířetické keramiky.

Ve svých prostorách nabízí ubytování v soukromí penzionového typu. Kapacita je 10 hostů. Vzhledem ke své poloze je ideálním místem pro pěší i cykloturistiku. Nachází se na rozhraní zajímavých lokalit Českého ráje, Mladoboleslavského Pojizeří, Podbezdězí a Kokořínska.

V areálu je možno se seznámit s produkcí keramické dílny a zhlédnout tradiční řemeslné výrobní postupy. Keramiku lze nakoupit jako místní produkt. Pro zájemce z řad ubytovaných je možno dohodnout program, ve kterém si vyrobíte svůj vlastní hrnek, který si odvezete domů.

Výletními oblíbenými cíli jsou hrady Zvířetice, Valečov, Mladoboleslavský hrad, Michalovická putna, Bezděz, hrad Houska a hrad Kost. Zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht. Přírodní zajímavosti Drábské světničky, Příhrazské skály, Komárov, Sedmihorky, Máchovo jezero. Atraktivním výletem je výlet za lidovými stavbami kraje. Provozovatelé podle požadavku sestaví programový výlet na přání. Dále je možné využívat programové nabídky místního kraje jako jízdárny, seskoky padákem, lety balónem.

Ubytovací kapacita na Hrnčířském dvoře je 8 pevných lůžek a 2 dětské přistýlky. Celkem 4 pokoje s příslušenstvím. Dále pak společná kuchyně s jídelnou, malá společenská místnost,venkovní terasa s grilem,úschovna kol a zahrada. Ubytovací prostory jsou nekuřácké a pro kuřáky je vyhrazen prostor na venkovní terase. 

, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: parkoviště

, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
, autor: Archiv: Hrnčířský dvůr Zvířetice
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load