ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Autokemp Dolní Kalná

Krkonoše

Dolní Kalná, 543 74

GSM:+420 604 855 366
+420 605 152 126
E-mail:autokempkalna@seznam.cz
Web:www.dolnikalna.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 74
Kapacita chatek: 74
Druhy chatek: 4 lůžkové, 6 lůžkové
Počet chatek celkem: 16
Počet 4 lůžkových chatek: 11
Počet 6 lůžkových chatek: 5
Autokemp poskytuje ubytování v pěkném prostředí podkrkonošské krajiny, v obci Dolní Kalná, uprostřed lesů regionu Krkonoše.
 
 

Autokemp Dolní Kalná – ubytování:

Ubytování je možné v chatkách nebo vlastních stanech a karavanech. V areálu je dětský koutek, fotbalové hřiště FK Dolní Kalná a malé hřiště na volejbal. Sezónní nabídka základních potravin a občerstvení přímo v areálu. Bazén – koupaliště v provozu dle počasí od června do září. V autokempu jsou čtyřmístné chatičky (s možností přistýlky) a šestimístné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, malá chladnička, el. zásuvka. Ubytovaní hosté mají zdarma připojení k internetu přes WiFi. Volné termíny v chatkách červenec–srpen. Ceník služeb.

Autokemp Dolní Kalná – stravování:

V autokempu je k dispozici společná kuchyň s elektrickými sporáky, 2 velké chladničky s mrazícími boxy, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Sociální zařízení pro muže a ženy je vybaveno umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna textilu a obuvi, prodejna drogerie, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp Dolní Kalná – dopravní spojení:

Autokemp je asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš – Vrchlabí je to 15 km. Z obce je autobusové spojení na linkách: Jičín–Trutnov, Nová Paka – Hostinné, Dolní Kalná – Vrchlabí, Trutnov–Praha, Jilemnice – Levínská Olešnice. Vlakové spojení je ze stanice Horka u Staré Paky, vzdálené 6 km.

Autokemp Dolní Kalná – aktivity:

V okolí je řada vhodných cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršpašských a Teplických skal, Safari park ve Dvoře Králové a další.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Zařízení je vhodné pro školu v přírodě nebo pro soustředění sportovních klubů. V areálu je travnaté fotbalové hřiště, terén je vhodný pro běhání vč. orientačního běhu, je zde venkovní koupaliště, zalesněné okolí je vhodné pro pěší turistiku a jízdní kola. V případě potřeby je v obci vybavená sokolovna a tenisové kurty. Zařízení lze využít pro děti pouze od jara do podzimu a hodí se spíš pro větší děti. Ubytování je možné v dřevěných chatkách (bez topení) nebo ve vlastních stanech. Rozsah stravování je možné objednat dle potřeby. Děti mohou jíst ve společné jídelně s kuchyňkou, kde je možnost i vlastního vaření (čaj, svačiny, večeře …). V případě hezkého počasí je možné jíst venku, je zde i ohniště na opékání.

Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Vybavení ubytování

Vybavení: WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce Vybavení kempu: restaurace Vybavení kempu: elektřina Vybavení kempu: hřiště, sportoviště Vybavení kempu: dětské hřiště Vybavení kempu: ohniště Vybavení kempu: toalety Vybavení kempu: sprchy Vybavení kempu: kuchyňka Vybavení kempu: pitná voda Vybavení kempu: teplá voda Vybavení kempu: nádobí Vybavení kempu: lednice Vybavení kempu: možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina Vybavení chatek: lednice Vybavení chatek: lůžkoviny

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, petanque

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky, parkování u stanu

Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná
Dolní Kalná, autor: Milan Drahoňovský
Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná
Podzim v kempu Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load