ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

Čtyřkolky – Yellow Point

Krkonoše

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM:+420 731 160 152
E-mail:office@ypoint.cz
Web:www.yellow-point.cz
www.facebook.com/ypoint.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem – průvodcem po Špindlerově Mlýně a okolí pro vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce v Podkrkonoší i po celé ČR.
 
 

Půjčovna Yellow Point disponuje 5 velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Čtyřkolky je možné využívat na uzavřeném okruhu či za doprovodu instruktorů po polních i lesních cestách formou několikahodinového až několikadenního výletu. Účastníky doprovází instruktoři na terénním motocyklu nebo čtyřkolce.

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.

Dále možno: Pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, májí pro vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.

VÝLET DO PODKRKONOŠÍ – léto

Díky desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší je pro vás připravena trasa dlouhá cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří vám pomohou. Výlety jsou organizovány od jara do podzimu, respektive v závislosti na sněhových podmínkách.

  • Výlet v Podkrkonoší: 60 km, 1990 Kč, cca 2,5 hod., výlet v terénu a po silnici
  • Spolujezdec: 490 Kč

VÝLET PO ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ – zima

Někdo chodí pěšky, někdo jezdí vláčkem a někdo se vozí v kočáře taženém koňmi. A co takhle vyhlídková jízda po Špindlerově Mlýně na čtyřkolce? Pro vás je připraven výlet v délce cca 1 hodiny (cca 20 km) po krásách a vyhlídkách horského městečka.

  • Výlet po Špindlerově Mlýně: 1290 Kč, cca 1 hodina
  • Spolujezdec: 490 Kč

Ceny zahrnují: Instruktora – průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis. Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků klienta.

 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load