ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Penzion STAR

Máchův kraj

Lipové náměstí 104
Doksy, 472 01

GSM:+420 733 188 498
E-mail:stardoksy@seznam.cz
Web:www.stardoksy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3
Rodinný penzion v Doksech u Máchova jezera nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Některé pokoje mají vlastní soc. zařízení, ostatní na patře. Ubytování je poskytováno se snídaní, příp. s polopenzí ve vlastní restauraci.
 
 

K využití volného času je k dispozici společenská místnost s TV a HIFI věží, stolní tenis, venkovní posezení s možností grilování, dětský koutek, sluneční terasa. U objektu je možnost úschovy kol a parkování. Ubytování je vhodné pro individuální a kolektivní rekreaci, k rodinným nebo firemním oslavám, školením, sportovním soustředěním, k pořádání odborných kurzů, výletům a oslavám Silvestra. Penzion je v provozu celý rok.

Obrázek není k dispozici

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: společná koupelna Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load