ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

Villa Friedland

Jizerské hory

Lázně Libverda 87, 463 62

Telefon:+420 482 368 100
E-mail:rezervace@lazne-libverda.cz
pobyty@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 3
Villa Friedland poskytuje ubytování uprostřed lázeňského parku obce Lázně Libverda v regionu Frýdlantsko. Penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn.
 
 

Villa Friedland je zrekonstruované bývalé sídlo Clam-Gallasů, majitelů panství Frýdlant. Pokoje jsou zařízeny v historickém stylu. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu.

Villa Friedland - vybavení:

Pro relaxaci můžete využít saunu a  whirlpool přímo v budově. Pokoje jsou vybaveny: TV-SAT, minibar, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, telefon, sauna, whirlpool, solárium, parkoviště, 3 pokoje mají vlastní balkon.

Ceník dalších služeb, které jsou v lázních k dispozici zde.

Villa Friedland - sport/aktivity:

Celý areál nabízí celou řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízíme možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistíme odvoz do hor). Pro regeneraci nabízíme možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistíme vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále nabízíme pronájem sauny a whirlpoolu. Z naší široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízíme možnost výběru stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

Villa Friedland, autor: Lázně Libverda, a.s.

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: tělocvična, fitness Vybavení: sauna Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby Doplňkové služby: směnárna

Villa Friedland, autor: Lázně Libverda, a.s.
Villa Friedland, autor: Lázně Libverda, a.s.
Villa Friedland, autor: Lázně Libverda, a.s.
Villa Friedland, autor: Lázně Libverda, a.s.
Villa Friedland - minigolf, autor: Lázně Libverda, a.s.
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load