ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Penzion Zoja

Krkonoše

Javorník 152
Rudník, 543 72

GSM:+420 602 403 243
E-mail:info@penzionzoja.cz
Web:www.penzionzoja.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 55
Přistýlky: 7
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet apartmá: 4
Druhy chatek: 2 lůžkové
Rodinný penzion Zoja leží na samotě u obce Javorník mezi městy Trutnov a Jánské Lázně v Krkonoších. Je vhodný zejména pro školy v přírodě, sportovní soustředění, dětské tábory, lyžování a lyžařské kurzy, akce dětských organizací, školní výlety, hromadné akce dospělých apod.
 
 

Vybavení penzionu je specializované především na rekreace rodin s malými dětmi, pořádání škol v přírodě, sportovních a jiných soustředění. V zimě je možné díky zajištěným transferům a ski-busům využívat lyžařská střediska v okolí. Personál penzionu se snaží svým přístupem a službami vytvořit neformální rodinné prostředí pro své malé i velké hosty.

Penzion Zoja – ubytování a stravování: 

Penzion Zoja má celkovou kapacitu 55 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem s WC. V prvním patře jsou třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, ve druhém patře jsou čtyři apartmány pro 4 až 6 osob (2 dvojlůžkové ložnice a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a s vybaveným kuchyňským koutem). V letním období lze využít dvoulůžkové stany s podsadou.

V Pensionu Zoja nabízí ubytování se snídani, polopenzi, plnou penzí.

Penzion Zoja – služby a aktivity:

V prostorném oploceném zatravněném areálu je k dispozici zastřešená terasa, vyhřívaný zastřešený bazén, travnaté hřiště na malou kopanou, volejbalové hřiště, hřiště se sítí na badminton, basketbalový koš, pískoviště, průlezky a houpačky, ohniště, udírna, místnost se stolním tenisem, elektronické šipky, jídelna s TV, aktivní reprobedna, bar s krbem.

Pro skupiny doporučení dopravy, pojištění, výletů, programu, služby vychovatelů, animátorů, zdravotníka a lyžařských instruktorů. 

Před penzionem parkoviště přístupné z hlavní silnice. V oploceném areálu je dále možnost parkování přímo pod okny penzionu.

Z penzionu lze podnikat výlety turistické i za poznáním a zábavou: kabinková lanovka na Černou Horu, lanovky na Sněžku, lázeňské město Jánské Lázně, Trutnov s Muzeem, krytým bazénem, koupaliště s tobogánem, Galerie antického umění v Hostinném, katakomby v Žacléři, Bozkovské dolomitové jeskyně, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Adršpašské a Teplické skály. SAFARI a ZOO ve Dvoře Králové, Hvězdárna v Úpici, Ratibořice a Babiččino údolí, značené turistické trasy a mnoho dalších možností. V blízkosti  penzionu je možno využít tenisový kurt, golfové hřiště, jízdy na koních, koupaliště. 

Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: venkovní bazén Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load