ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Hotel Vyhlídka

Krkonoše

K Vodojemu 275
Jilemnice, 514 01

Telefon:+420 481 540 374
GSM:+420 602 229 276
E-mail:info@hotelvyhlidka.eu
Web:http://hotelvyhlidka.eu
https://www.facebook.com/HotelVyhlidkaJilemnice
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Hotel Vyhlídka je rodinný hotel na vrchu Kozince nad městem Jilemnice, které je známé jako brána západní části regionu Krkonoše a leží v mělkém, širokém údolí potoka Jilemky. Díky své poloze si návštěvníci mohou užít výhled do krajiny a klidnou atmosféru tohoto místa.
 
 

Nadmořská výška náměstí je 464 metrů. Nejvyšším přirozeným bodem ve městě je kopec Kozinec o výšce 561 metrů n.m., na kterém se nachází hotel Vyhlídka. Díky jeho poloze se hostům naskýtá nádherný výhled do vnitrozemí i na panorama Krkonoš. Hotel je v provozu po celý rok. 

Hotel Vyhlídka nabízí ubytování o kapacitě 50 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, telefonem a TV se satelitním rozvodem, WIFI. Vybrat si můžete ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Součástí hotelu je restaurace. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. V restauraci najdete bar, salónek, salónek s krbem a taneční parket (pro skupiny po dohodě možnost zajištění hudebních produkcí). V letním období je možné využít venkovního posezení, restaurace zajistí i grilování.

Hotel je nejen vhodný pro soukromou rekreaci, ale zejména pro pořádání rehabilitačních a rekondičních pobytů, školení, svateb, večírků apod.

Školní pobyty

Hotel Vyhlídka pořádá školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní a střední školy. Turnusy jsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim.

Hotel Vyhlídka

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load