ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

STAR HOTELS*** BENECKO

Krkonoše

Benecko - Štěpanická Lhota 46, 514 01

GSM:+420 723 958 437
+420 602 424 042
E-mail:tlaskova.starhotel@email.cz
Web:www.starbenecko.cz
www.facebook.com/starhotelsbenecko
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 89
Celkový počet pokojů: 25
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 15
Počet 4 lůžkových: 4
Počet apartmá: 4
STAR HOTELS*** BENECKO nabízí kvalitní ubytování v srdci regionu Krkonoše, přímo v centru lyžařského a turistického střediska Benecko. Leží v těsné blízkosti lyžařských vleků a v dosahu běžeckých, cykloturistických i turistických tras. Je obklopen krásnou přírodou Krkonoš.
 
 

STAR HOTELS*** BENECKO - ubytování:

Hotel Star Vám poskytne pohodlné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pro početnější rodiny rodinné pokoje se dvěma ložnicemi (maximální obsazení 6 osob). Všechna lůžka jsou pevná - bez přistýlky. Zdarma zapůjčení dětské postýlky. Ubytování je poskytováno s polopenzí (snídaně je bufetová a večeře o třech chodech, hlavní chod je na výběr ze 3 druhů). Většina pokojů má balkón s posezením (pouze 3 pokoje jsou bez balkónu). Všechny pokoje jsou vybaveny nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

STAR HOTELS*** BENECKO - další vybavení:

Přímo v hotelu STAR HOTELS*** BENECKO je hotelová restaurace s letní terasou. Těsně u terasy je nově vybudované hřiště na petanque (mezinárodní norma 4x15 m). Zapůjčení koulí a pronájem hřiště je pro hosty zdarma. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, trampolína, na rozlehlé louce přímo u hotelu lze hrát různé míčové a jiné hry či provozovat další sporty. Především pro děti je k dispozici venkovní bazén. Hotel nabízí pro hotelové hosty k volnému použití i venkovní ohniště. V hotelu je dále dětský koutek, herna s kulečníkem a stolním fotbalem, menší posilovna, stolní tenis a klubovna. Pro hotelové hosty je také zdarma víceúčelové hřiště s umělým povrchem, které je vhodné pro všechny míčové hry.

STAR HOTELS*** BENECKO nabízí relaxační a wellness služby: masáže, sauna a whirpool.

U hotelu je velké hotelové parkoviště (pro hosty zdarma).

Hosté STAR HOTELS*** BENECKO dostávají ke svému zimnímu pobytu karta hosta, díky které mají slevu na skipasy, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a mnoho dalších slev a výhod.

Pro větší skupiny osob lze dohodnout individuální podmínky, v rámci nichž lze sjednat téměř cokoliv, od zajištění kompletního víkendového programu až po uzavření celého hotelu pouze pro tuto společnost.

STAR HOTELS*** BENECKO- stravování:

V hotelu STAR HOTELS*** BENECKO  je denně k dispozici hotelová restaurace s bohatou nabídkou pokrmů a nápojů, bar, terasa s obsluhou. Na jídelním lístku lze najít mezinárodní kuchyni (pstruh, losos, steaky ap.), českou kuchyni i krajové krkonošské speciality. Samozřejmostí je pestrý výběr vegetariánských jídel a dětská jídla. Labužníky potěší jídla na objednávku předem, například celá pečená kachna, pečená žebra a další.  Pokud na jídelním lístku nenaleznete své oblíbené jídlo a je to v možnostech kuchyně, kuchaři vám je rádi připraví. Specialitou hotelu je výběr  vynikajících moravských vín. 

Restaurant nabízí též možnost zajištění speciálních akcí pro skupiny - večeře formou rautu, opékání selete, zabíjačkové hody, rybí hody, večery krajové kuchyně, slavnostní obědy a večeře (svatby, promoce, křtiny, oslavy výročí, narozenin, večírky, abiturientská setkání apod.).

Dovolená s dětmi - nabídka

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, trampolína, v restauraci jsou připravována speciální dětská jídla, na každém patře je společenská místnost nebo dětský koutek. O letních prázdninách je každý den připraven 2 hodinový animační program, který je pro hotelové hosty zdarma.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Zprostředkováváme svatby na klíč v přírodě. Pan starosta přijíždí oddávat přímo do hotelu. Zajišťujeme vše od A do Z - vyřízení termínu a dokladů, výzdobu, fotografa, pohoštění a hudbu, ubytování. Svatba se může konat na zahradě hotelu či přímo v restauraci.

Aktivní dovolená - nabídka

U hotelu je hřiště na petánque splňující mezinárodní normy, zapůjčení koulí a pronájem hřiště je pro hosty zdarma. V hotelu je herna se stolním tenisem, vypůjčit si lze lyžařské komplety včetně dětských velikostí, snowboardy, sáňky a boby.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Star hotels*** nabízí uspořádání firemních akcí a školení. Možnost pronájmu restaurace, zajištění pohoštění dle přání zákazníka.
Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: školící místnost
Školící místnost - kapacita: 80

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Star hotels*** nabízí školní a zájmové pobyty. K dispozici je bazén u hotelu, sauna, whirpool, masáže, možnost grilování, výlety.

Školní pobyty

Star hotel nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. Turnusy nejsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny odpoledne a pitný režim. K dispozici je bazén u hotelu, sauna, whirpool, masáže, možnost grilování, možnost výletů do krásného okolí Krkonoš.

Firemní akce

Star hotel nabízí uspořádání firemních akcí a školení a vše zajišťuje dle přání hostů.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: školící místnost
Školící místnost - kapacita: 80

Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: venkovní bazén Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby Doplňkové služby: směnárna

Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load