ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Hotel Pivovarská bašta***

Krkonoše

Horská 198
Vrchlabí, 543 02

Telefon:+420 499 421 272
E-mail:bastavrchlabi@seznam.cz
Web:www.pivovarskabasta.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 17
Hotel Pivovarská bašta s minipivovarem se nachází na severním okraji města Vrchlabí na břehu Labe, v turistickém regionu Krkonoše. Minipivovar dodává pivo do restaurací v širokém okolí, především však zásobuje vlastní zařízení.
 
 

Hotel Pivovarská bašta - ubytování:

Tříhvězdičkový hotel a restaurant Pivovarská Bašta nabízí ubytování v 17 pokojích, vybavených koupelnou a toaletou. V některých pokojích a v přízemí hotelu a salonu se lze zdarma připojit k internetu. K parkování můžete využít přilehlé parkoviště pro osobní automobily i autobusy. 

Hotel Pivovarská bašta - minipivovar a restaurace:

Interiér restaurace je rozdělen do tří sálů, z nichž každý má svou osobitou atmosféru. Restaurace se chlubí kapacitou 70 míst, má velice příjemnou atmosféru, je možné využít i oddělený salonek s kapacitou 60 osob. V Restauraci i salonku je bezdrátové WIFI připojení k internetu zdarma. V pivnici je instalována varna. Rytířský sál je vybudován ve sklepení původní budovy. Při příjemném posezení v Rytířském sále vidí hosté prosklenými okny otevřené kvasné kádě, ležácké a stáčecí tanky, instalované v pivním sklepě. Kapacita pivovaru je 6 000 hl ročně. V minipivovaru jsou možné exkurze. Vyrábí se zde klasické české ležáky, které tvoří základ pivní nabídky, ale nebojí se zde také vyrábět další druhy speciálních piv. Pivo v lahvích a reklamní předměty je možno koupit v prodejně v minipivovaru.

Hotel Pivovarská bašta - ostatní služby:

Hotel nabízí kompletní konferenční služby včetně vybavení pro pořádání konferencí a seminářů.

Hotel Pivovarská bašta - okolí:

Pro strávení dovolené je Vrchlabí ideálním východiskem na výlety po horských hřebenech či vyjížďkami na horských kolech, Vrchlabí představuje ideální zázemí. Vrchlabí i jeho okolí nabízí širokou škálu možností pro strávení aktivní letní dovolené - turistika, vodních sporty, cykloturistika a horská turistika (individuální či hromadná), tenis, projížďky na koni, jízdu na bobové dráze...

Po celý rok Vrchlabí nabízí bohatý kulturní program v podobě koncertů, výstav, diskoték, návštěvy kina, soutěžní a zábavné akce, jako jsou třeba Krkonošské pivní slavnosti (vždy druhou sobotu v měsíci srpnu), Folklorní slavnosti, Pohádkový jarmark,... 

Firemní akce

Možnost uspořádání firemních akcí, pracovních obědů, večeří, rautů a večírků. K dispozici je salonek o rozloze 60m2. Jedinečná atmosféra včetně možnosti exkurze v pivovaru s ochutnávkou piva.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering, květinová výzdoba
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek
Salonek - kapacita: 50

Pivovarská bašta, autor: Radek Polák

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Vybavení: trezor Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: konferenční služby

Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta, autor: Radek Polák
Pivovarská bašta – Vrchlabí, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí
Pivovarská bašta – Vrchlabí, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load