ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Městské informační centrum Liberec

Jizerské hory

nám. Dr. E. Beneše 23
Liberec, 460 01

Telefon:+420 485 101 709
+420 485 243 588
E-mail:info@visitliberec.eu
Web:www.visitliberec.eu
www.facebook.com/visitliberec
www.instagram.com/visitliberec
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Prohlídka budovy radnice s průvodcem zdarma pro 4 dospělé osoby (od 1.6. do 30.9.). Rozsah prohlídky určuje dostupnost interiérů během konání různých společenských a kulturních akcí. Tato sleva se vztahuje na prohlídky v českém, německém a anglickém jazyce.
Městské informační centrum Liberec najdete v budově Nového magistrátu, hned vedle historické budovy radnice.
 
 

Máme pro vás připravené užitečné informace o Liberci i celém regionu. Poradíme vám, které přírodní, historické i turistické zajímavosti rozhodně stojí za vaši návštěvu. Podělíme se s vámi o tipy na kulturní i sportovní akce a budeme vám partnerem po celou dobu vašeho pobytu v Liberci.

Předprodej vstupenek

V našem infocentru zakoupíte vstupenky z mnoha celorepublikových sítí.  Buďte akcím nadosah s nabídkou sítí Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream, SMS Ticket a ColosseumTicket. Samozřejmě vám můžeme nabídnout i předprodej liberecké (a teď už vlastně spíše regionální) sítě Evstupenka

Platební kartou u nás můžete zaplatit při nákupu nad 100 Kč. Hotovost přijímáme pouze v české měně.

Ostatní zboží

S naší pomocí nezabloudíte. Stačí si vybrat z bohaté nabídky turistických map, cyklomap a zimních map Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje. Pak už vaše kroky zaručeně povedou tím správným směrem. Pokud rádi čtete, přijďte si pro publikace o Liberci, historii města, památkách, zajímavostech a okolí. A abyste si mohli na svůj výlet do Liberce zavzpomínat i po návratu domů, nezapomeňte si vybrat také z milých suvenýrů nebo třeba pohlednic s regionální tématikou. 

Fandíme šikovným řemeslníkům z našeho okolí, a proto jsme certifikovaným prodejcem regionálních výrobků z Jizerských hor.

Doporučíme vám ubytování všech cenových kategorií. Skupiny si u nás mohou objednat průvodcovské služby po městě i okolí a zájemce provádíme v letní sezoně také poutavými interiéry liberecké radnice.

V našem infocentru máte k dispozici veřejně přístupný internet zdarma (WIFI).

A pokud chcete být pravidelně informováni o dění v Liberci, přihlaste se do našeho newsletteru.

Otevírací doba

Červen - Září Po - Pá 8:00 - 18:00 zavřeno
So - Ne 9:00 - 12:00 zavřeno
Říjen - Květen Po - Pá 8:00 - 17:00 zavřeno
So 9:00 - 12:00 zavřeno

 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load