ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Hotel Panorama

Jizerské hory

Lázně Libverda 12, 463 62

Telefon:+420 482 368 101
E-mail:rezervace@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 20
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 4
Počet 2 lůžkových: 12
Počet 3 lůžkových: 4
Hotel Panorama poskytuje komfortní ubytování v obci Lázně Libverda v blízkosti restaurace Clam-Gallasova Paláce a lázeňského parku. Obec Lázně Libverda se nachází v regionu Frýdlantsko.
 
 

Hotel Panorama je zrekonstruovaný hotel nacházející se 100m od lázeňské kolonády. V přízemí budovy naleznete kulečníkový stůl (v recepci hotelu Nový Dům jsou k zapůjčení tága a koule) a sál, který je možné po předchozím jednání pronajmout. Hotel disponuje také úschovnou kol a lyží a parkovištěm pro hosty zdarma. Pokoje v 1. patře mají terasu.

Hotel Panorama - vybavenost pokojů a hotelu:

TV-SAT, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, kulečník, výtah, bezbariérový přístup, parkoviště.

Hotel Panorama - vyžití:

Celý areál lázní nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízí možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistí odvoz do hor). Pro regeneraci nabízí možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistí vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále zde nabízí pronájem sauny a whirlpoolu. Ze široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízí se zde možnost výběru stravování, od plné penze v lázeňské jídelně po individuální stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

Ceník dalších služeb, které jsou v lázních k dispozici zde.

Hotel Panorama, autor: Lázně Libverda, a. s.

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: tělocvična, fitness Vybavení: sauna Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: výtah Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby Doplňkové služby: směnárna

Hotel Panorama, autor: Lázně Libverda, a. s.
Hotel Panorama, autor: Lázně Libverda, a. s.
Hotel Panorama, autor: Lázně Libverda, a. s.
Hotel Panorama, autor: Lázně Libverda, a. s.
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load