ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Penzion Aktiv

Krkonoše

Vysoké nad Jizerou 160
Vysoké nad Jizerou, 512 11

Telefon:+420 481 593 132
GSM:+420 737 826 047
+420 704 154 739
E-mail:rezervace@penzion-aktiv.cz
Web:www.penzion-aktiv.cz
www.facebook.com/pages/Penzion%20Aktiv/284755872376241/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 88
Celkový počet pokojů: 22
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 16
Počet vícelůžkových: 3
Penzion Aktiv nabízí pohodlné ubytování pro nejširší klientelu v klidném prostředí ve Vysokém nad Jizerou, leží ve výšce 700 m n. m. v západních Krkonoších.
 
 

Penzion Aktiv se specializuje zejména na skupinové pobyty (školy v přírodě, sportovní soustředění, mateřské školky, pobyty seniorů), ale nabízí také pobyty pro rodiny a jednotlivce na dvě a více nocí. 

Ubytování s bezbariérovým přístupem je poskytováno pro 88 hostů ve 22 pokojích se 2–6 lůžky, s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem.

Zajistí vám zde perfektní pobyt na míru pro každého. Ubytování je se snídaní formou bufetu, polopenzí, plnou penzí či stravou pětkrát denně převážně výběr z české kuchyně.

Penzion je vybaven vnitřní tělocvičnou 8 x 10 m se cvičebním povrchem Tatami, saunou, infrasaunou a vířivou vanou, restaurací, barem, dataprojektorem s plátnem 3 x 2 m, aktivním reproboxem, televizí ve společenské místnosti, elektrickými šipkami, biliárem, stolním tenisem. Penzion má vlastní lyžárnu a sušárnu lyžařských bot. Dále má vlastní venkovní hřiště 12 x 22 m s umělým povrchem Nisaplast, dětské venkovní hřiště, altán na grilování, ohniště, parkování u penzionu a další. 

Pro ubytované skupiny vám zajistí: lyžařské instruktory, půjčení lyžařských kompletů a snowboardů, odborné přednášky na téma lyžování, horská služba, zajištění kompletního sportovního programu s instruktory i bez, rafty, horolezectví, horská kola, turistika, výlety autobusem.

V zimě potěší lyžaře areály Šachty a Kamenec, které jsou opravdu, co by kamenem dohodil. Kousek je to i do Rejdic či do Rokytnice. V místě je též běžecký areál s upravovanými okruhy o délce 1–15 km. Hned u dveří naskočíte na upravované okruhy pro běžkaře.

V létě možnost koupání, sběr hub, výlety do okolí, do Jizerských hor, Krkonoš, do okolí Vysokého n. J., krajem krásných vyhlídek, do nádherných údolí řek Kamenice a Jizery, či do nedalekých Bozkovských jeskyní.Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: tělocvična, fitness Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load