ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

Penzion Eden

Český ráj

Palackého 179
Turnov, 511 01

GSM:+420 736 522 574
E-mail:info@penzionedenturnov.cz
Web:www.penzionedenturnov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 25
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 7
Počet apartmá: 2
Penzion Eden leží v centru města Turnova, avšak v jeho klidné části, nedaleko řeky Jizery.
 
 
Ubytování:

Penzion Eden nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, toaletními potřebami a fénem. Součástí pokojů je také šatní skříň, psací stůl a TV s plochou obrazovkou. Každý pokoj je dále vybaven rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnnou troubou, drobným nádobím.

Ubytování nabízí kontinentální snídaně (cena snídaně je 130 Kč/ 1 os) nebo možnost vlastního stravování. Na skladbě snídaně se lze předem dohodnout, respektujeme Vaše stravovací návyky a záleží nám na tom, aby Váš den začínal příjemně.

V penzionu se nachází společná kuchyňka s varnou deskou, společenská místnost s krbem, wi-fi, finská sauna (za příplatek a na objednávku). K dispozici je také úschovna kol, venkovní posezení a parkování přímo před penzionem.

Okolí:

Penzion Eden se nachází v malebném městečku v Turnově přímo v srdci Chráněné krajinné oblasti Český ráj. V blízkém okolí můžete navštívit několik historických památek jako například hrad Valdštejn, zámek Hrubá Skála, hrad Kost či zámek Hrubý Rohozec. Pokud upřednostňujete přírodní památky, pak je tu pro Vás možnost navštívit skalní města v oblasti Hruboskalska, zříceninu hradu Trosky či zavítat do Příbramských skal. 

Penzion Eden

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: možnost vaření Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: sauna Vybavení: hřiště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
Penzion Eden
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load