ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Penzion Krakonošovo zátiší

Krkonoše

Poniklá 84
Poniklá, 512 42

GSM:+420 739 021 133
E-mail:hotel@krkonose-zatisi.cz
ottovamarketa@seznam.cz
Web:www.krkonose-zatisi.cz
www.facebook.com/Penzion-Krakonošovo-zátiší-298568766968268
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Penzion Krakonošovo zátiší se nachází v malebné podhorské obci Poniklá, na trase z Jilemnice do Harrachova. Z Poniklé jsou na dosah všechna známá lyžařská střediska a turistická centra v západních Krkonoších.
 
 

Penzion Krakonošovo zátiší – ubytování:

Penzion Krakonošovo zátiší se specializuje hlavně na ubytování skupin – školy v přírodě, firemní akce, sportovní soustředění a ubytování pro psí kempy. 

Kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování nabízí ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a možnost připojení k internetu Wi-Fi. Nabízí ubytování se snídaní, případně možno doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Penzion Krakonošovo zátiší – stravování:

V penzionu se nachází restaurace pro hosty s kapacitou 30 míst. V letních měsících je zde v provozu terasa s příjemným posezením, grilem a udírnou. K široké nabídce nápojů zde vaří speciality české i zahraniční kuchyně, zaměřují se též na přípravu vegetariánských a dietních pokrmů. 

V restauraci je možno po domluvě pořádat narozeninové oslavy, svatební či pohřební hostiny, firemní rauty, nebo jen poklidné odpolední dýchánky.

Penzion Krakonošovo zátiší – další služby:

V penzionu je možno využít lezeckou stěnu, squashový kurt, saunu, letní bazének, ping-pong, billiard, spinnigové kolo, travnaté hřiště na fotbal, volejbal či nohejbal. Přímo v objektu je lyžárna, kolárna a dvě parkoviště pro 15 automobilů.

Penzion je v provozu celoročně. Je vhodný nejen pro rekreaci, ale též pro pořádání podnikových akcí, seminářů, školení,...

Penzion Krakonošovo zátiší – možnosti v létě a v zimě:

Letní večery si hosté mohou zpříjemnit posezením u venkovního krbu. Přímo v obci se nachází koupaliště. Poniklá je vhodným výchozím bodem pro pěší turistiku a poznávání krás Krkonoš. Okolí se nabízí k vyžití jak pro letní sporty, tak pro cykloturistiku.

K vyžití je zde k dispozici squashový kurt, lezecká stěna, sauna, kulečník, stolní tenis, šipky, přírodní travnaté hřiště pro fotbal. Pro nejmenší dětský koutek, letní bazének, pískoviště a spousta hraček… Nekryté i kryté prostory pro výcviky psů. Navštívit můžete v Poniklé Krkonošské muzeum a manufakturu skleněných korálků Rautis.

V zimních měsících je jen na hostech, které vyhlášené lyžařské středisko si zvolí pro trávení dne. V obci je možno využít upravených lyžařských tratí, nebo pronájmu sportovní haly.

V blízkém okolí se nachází několik lyžařských středisek – lyžařské středisko Jablonec nad Jizerou 4 km, Rokytnice na Jizerou 8 km, Mísečky 15 km, Harrachov 17 km.
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: venkovní bazén Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: praní, žehlení

Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
Penzion Krakonošovo zátiší, autor: Archiv penzionu Krakonošovo zátiší
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load