ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Pension Horalka

Krkonoše

Horní 206
Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 725 965 817
+420 737 138 002
E-mail:info@pension-horalka.cz
Web:www.pension-horalka.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 15
Přistýlky: 9
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Pension Horalka se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Krkonoš - Rokytnici nad Jizerou. Toto horské městečko nabízí svým návštěvníkům odpočinek a relaxaci po celý rok. Na své si přijdou milovníci horských kol, pěší turistiky, houbaři i vyznavači raftingu a hlavně milovníci zimních sportů.
 
 

Pension Horalka nabízí svým hostům ubytování vč. snídaně. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a jsou vybaveny kabelovou TV. Připojení na internet v restauraci. 

Stravování je zajištěno v příjemné stylové restauraci s barem. Restaurace nabízí široký výběr z minutkové kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Kapacita restaurace je 50 míst k sezení, což je ideální počet pro pořádání firemních večírků, školení, oslav narozenin atd. Možnost zajištění hudby různých žánrů. V létě možnost venkovního posezení, grilování a udění na zahradě. Pension má vlastní parkoviště.

V místě se nachází lanová dráha na Lysou horu, sportovní hala, kuželna, bowling, fitness centrum, diskotéka, sauna, masáže a další. V zimním období je zde pro různě zdatné sportovce připraveno 27 vleků, (4 s večerním lyžováním), trasy pro běžkaře, půjčovna lyží, snowboardů a dalších sportovních potřeb vč. lyžařské školy. Známý lyžařský areál Studenov je vzdálen od pensionu cca 10 - 15 min. chůze. Na přání lze zajistit zapůjčení lyžařské výstroje včetně snowboardového vybavení. K dispozici nová cyklo dráha - pro adrenalinové vyznavače tohoto sportu.

Pension Horalka

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: gril, ohniště Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: parkoviště Doplňkové služby: snídaně

Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
Pension Horalka
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load