ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Vyhledávání

Pension č.p. 101

Krkonoše

Vítkovice v Krkonoších 101, 512 38

GSM:+420 607 658 876
E-mail:grofova.katka@seznam.cz
Web:www.pension101.wz.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 4
Pension č.p. 101 se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších, přímo u lyžařského areálu Janova hora.
 
 

Celková kapacita ubytování je 20 osob. V pensionu jsou k dispozici čtyři rodinné apartmány s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Součástí ubytování je povlečení. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Jednotlivé apartmány si můžete prohlídnout zde.

V letním období je možné využít venkovní posezení na terase s možností grilování a opékání buřtů u venkovního krbu či ohniště. 

V pensionu je k dispozici sušárna, pro cykloturisty uzamykatelná úschovna kol, která v zimních měsících slouží jako lyžárna. Děti mohou využít dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm. K zapůjčení je nabídka elektronických šipek, výčepního zařízení a grilovacího zařízení, které lze použít od grilování kuřat až ke grilování pořádného čuníka.

V létě je možné parkování přímo u objektu, k dispozici parkovací místa pro 4 vozy. V zimních měsících parkování 150 m od penzionu na neplaceném parkovišti V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází autobusová zastávka Vítkovice v Krkonoších.

Jsou zde vhodné podmínky pro milovníky zimních i letních sportů, udržované sjezdové dráhy a běžecké tratě (v zimních měsících lze z Horních Míseček po tratích dojet až ke dveřím pensionu, 150 m od pensionu je vlek Janova hora), v letních měsících je možné využít cyklotrasy a pěší stezky po Krkonoších. Prostředí je vhodné především pro rodiny s dětmi.

Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load