ENDEPL
Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Möhwaldova bouda

Krkonoše

Žalý 7
Benecko, 512 37

Telefon:+420 481 582 582
GSM:+420 777 619 418
Fax:+420 481 582 583
E-mail:mohwaldova@mohwaldova.cz
Web:www.mohwaldova.cz
www.facebook.com/Mohwaldova
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Möhwaldova bouda je rodinný penzion s restaurací v klidném prostředí na jižním svahu hory Žalý ve skiareálu Herlíkovice–Bubákov. Nachází na krásném místě v Krkonoších, jen 6 km vzdáleném od města Vrchlabí, 20 km od Špindlerova Mlýna a pouze 2 km od známého rekreačního střediska zimních sportů Herlíkovice.
 
 

Díky dobré poloze penzionu u horní stanice lanové dráhy Bubákov, jste přímo v centru lyžařského areálu Herlíkovice–Bubákov. Möhwaldova bouda nabízí nerušenou rekreaci s možností horských túr či odpočinku. Spojení až k samotné chatě je možné autem nebo autobusem. Möhwaldova bouda má vlastní letní parkoviště s parkováním zdarma a hlídané zimní parkoviště za poplatek, které je umístěno u autobusové zastávky (cca 800 m), odkud je zajištěn odvoz zavazadel do chaty. 

Möhwaldova bouda má kapacitu 30 míst, možnost ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny teplou i studenou vodou, WC a sprchovým koutem. Některé pokoje mají vlastní TV.

Restaurace v horském chatě Möhwaldova bouda nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. V restauraci je TV a krb. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav narozenin, svateb apod.

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní fotbal, šipky, nebo vyhřívaný venkovní bazén. Terén je vhodný i pro míčové hry. Pro relaxaci a zlepšení kondice Vám nabízí bouda k využití vlastní saunu. Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na koních a atraktivní vyhlídkové lety. Nabízí se i možnost vyjížděk na saních tažených koňským spřežením. V okolí boudy je ideální terén pro horská kola.

Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: venkovní bazén Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
Möhwaldova bouda, autor: Archiv: Möhwaldova bouda
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load