ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Pension U Wolfů ***

Lužické hory

Andělská Hora 40
Chrastava, 463 31

Telefon:+420 485 143 161
GSM:+420 604 352 795
+420 731 484 748
E-mail:wolf-volny@volny.cz
wolfovi@uwolfu.cz
Web:www.uwolfu.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 9
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
PENZION U WOLFŮ se nachází v Libereckém kraji, přímo v oblasti Ještědského hřebene, vzdušnou čarou cca. 6 km od dominanty kraje, kterou je známá hora Ještěd. Zdejší prostředí vybízí sportovně založené návštěvníky v létě k cykloturistice a v zimě ke krásnému lyžování, a to jak sjezdovému, tak i běžeckému.
 
 

V penzionu U Wolfů jsou Vám k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a jeden třílůžkový pokoj, taktéž s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou nadstandardního vybavení a velikosti. Každý pokoj má k dispozici vlastní předsíň, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, TV se satelitním přijímačem, minibar, pokojový trezor a také telefon s možností samostatného připojení k internetu.

V restauraci je základní jídelní lístek možno libovolně doplňovat o jídla připravovaná dle předchozí vzájemné dohody na přání zákazníků, k pití nabízíme točený Pilsner Urquell 12° a spoustu dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.

K penzionu patří cca. 6000 m2 oploceného pozemku, který spíše než zahradou je takovým malým lesoparkem s množstvím vzrostlých převážně jehličnatých stromů. Přímo v areálu jsou k dispozici 4 parkovací místa pro hosty.

Firemní akce

Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí, seminářů a školení dle požadavků zákazníka. K dispozici je konferenční místnost s kapacitou 25 - 40 osob a jídelna s kapacitou 20 - 26 osob.

Penzion U Wolfů, autor: Jitka Wolfová

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: hřiště Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště

Penzion U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Penzion U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Penzion U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Pension U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Penzion U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Pension U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
Pension U Wolfů, autor: Jitka Wolfová
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load