ENDEPL
Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Vyhledávání

Pension Pustiny

Jizerské hory

Příkrá 432
Desná v Jizerských horách, 468 61

GSM:+420 608 708 614
E-mail:pustiny@volny.cz
Web:www.ceskehory.cz/pustiny
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 45
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet apartmá: 2
Penzion Pustiny je situován v krásném prostředí 2 km nad obcí Desná, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš a je ideálním místem pro klidnou i sportovně založenou dovolenou. Dobrá dostupnost autem i hromadnou dopravou, zastávka autobusu 50m od budovy.
 
 

PENZION PUSTINY

Pronájem celého objektu - výhodné pro početnější skupiny max. 29 osob v 7 pokojích v prvních dvou patrech, v případě potřeby je možno rozšířit o dvě podkrovní apartmá na 45 osob.

Vybavení a služby

Pro hosty je k dispozici 7 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem, 2x společenská místnost, jídelna, vybavená prostorná společná kuchyň, sauna, parkoviště za objektem penzionu, oplocená zahrada, venkovní bazén, hřiště a venkovní posezení s ohništěm a houpačkami. Ve vzdálenosti 50m od penzionu se nachází vlastní dětský provazový vlek ( v provozu v závislosti na sněhových podmínkách ).

Rekreace a služby v okolí

Ideální prostředí pro cykloturistiku a turistiku po dobře značených trasách Jizerských hor a Krkonoš, koupání, možnost jízdy na koních v blízkosti fotbalového hřiště. V případě nepříznivého počasí 15km do bazénu s tobogány, krytý squash a tenis, muzeum skla a malý soukromý pivovar a pivní lázně v Harrachově.

V zimních měsících jsou zde výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, nedaleko je začátek Jizerské magistrály.  Nejbližší lyžařský areál je v Příchovicích U Čápa (1,5 km), Černá Říčka (2 km) - umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola, Tanvaldský Špičák (5 km) - veškeré lyžařské služby, lyžařská škola, půjčovna lyží, lanová dráha.


Školní pobyty

Kapacita: 35 lůžek Cena: 210 - 280 Kč včetně plné penze, svačin a pitného režimu Doprovod: zdarma 1 osoba na 10 dětí Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy Možnost lyžování: 0,5 km Možnost koupání: 2 km K dispozici 3x společenská místnost, venkovní hřiště, venkovní bazén, sauna, šipky, kulečník, stolní fotbálek

Firemní akce

Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí. K dispozici je restaurace s kapacitou 18 osob a jídelna pro 32 osob. Možnost snídaně, polopenze či plné penze, na přání připravíme slavnostní menu.

APARTMÁN A PENZION PUSTINY, DESNÁ, autor: Archiv Apartmán a penzion Pustiny, Desná

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: venkovní bazén Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

APARTMÁN A PENZION PUSTINY, DESNÁ, autor: Archiv Apartmán a penzion Pustiny, Desná
Penzion Pustiny, autor: Archiv: Apartmán a penzion Pustiny
Pustiny - zahrada, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny - jízdárna Tanvald, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny - bazén, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Pension Pustiny, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny hřiště, autor: Archiv: Apartmán a pension Pustiny
Penzion Pustiny - výlety, autor: Archiv Apartmán a pension Pustiny
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load