ENDEPL
Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Relax hotel Bára ***

Krkonoše

Benecko 132, 512 37

GSM:+420 737 229 150
+420 777 304 109
E-mail:rezervace@hotelbara.cz
Web:www.hotelbara.cz
www.facebook.com/relaxhotelbara
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 78
Přistýlky: 21
Celkový počet pokojů: 27
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Horský hotel Bára nabízí kvalitní ubytování v západní části regionu Krkonoše, nad nejvýše položenou obcí Benecko, na svahu hory Žalý. Z hotelu je překrásná vyhlídka na předhůří Krkonoš i na horu Kotel.
 
 

Hotel Bára – ubytování a wellness:

Relax hotel Bára*** nabízí sezónní ubytování v moderně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV na pokojích a v apartmánech. Je to hotel rodinného typu, zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi.

Hotelové wellness se saunami a relaxační místností zpříjemní den po namáhavých túrách či lyžování. Je možné také využít uvolňující relaxační masáže, medové a čokoládové masáže.

Hotel Bára – stravování:

Restaurace s jedinečným dětským koutkem  umožní rodičům malých dětí v klidu vychutnat své jídlo, zatímco se ratolesti baví hrou. Vybavení dětskými jídelními židličkami je samozřejmostí. Mateřské centrum s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí je otevřeno 24 h denně a umožní maminkám přípravu a uchování dětské stravy.

Hotel Bára – vybavení:

Před hotelem je velké dětské hřiště s houpačkami, trampolínou, prolézačkami a skluzavkou. Dále kuželky a venkovní bazén s opalovacími lehátky. 

Hotelová terasa s obsluhou umožňuje při pěkném počasí vychutnat kávové speciality či další barové speciality a jídlo na čerstvém vzduchu a s uklidňujícím výhledem na dětské hřiště a bazén.

Hotel disponuje zrcadlovým sálem a školicí místností.

Hotel Bára – aktivity:

Hotel Bára se nachází pouhých 20 km od Špindlerova Mlýna, přesto však v klidu přírody. Jelikož hotel leží na závodních běžeckých trasách, je možno vyrážet na běžky přímo od hotelu. K hotelu patří také malý vlastní lyžařský vlek, který je v provozu pro skupiny od 8 osob. Dalších 10 vleků naleznete ve skiareálu Benecko 500 - 800 m od hotelu.

Hotel Bára je vybaven i pro velké skupinové pobyty a poskytuje nadstandardní ubytování též školám v přírodě a adaptačním a cyklistickým kurzům v období  jaro a léto, v zimě zde potom probíhají v některých termínech lyžařské výcviky.

Dovolená s dětmi - nabídka

Hotel Bára je vhodný pro pobyty rodin s dětmi. K dispozici: v restauraci dětský koutek, dětské jídelní židličky a dětská jídla. Ü hotelu hřiště (pískoviště, skluzavka, trampolína, houpačky), víceúčelové travnaté hřiště, venkovní bazén. Uvnitř hotelu je koutek na malování a video s pohádkami.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Možnost uspořádání firemních akcí, seminářů a školení. Konferenční místnost má denní světlo, je v ní bar se samostatnou obsluhou, parket a pianino. Dle požadavků zde pro Vás uspořádají raut nebo zajistí grilování, možnost posezení na sluneční terase s obsluhou.
Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, salonek 3, školící místnost
Salonek - kapacita: 50
Salonek 2 - kapacita: 10
Salonek 3 - kapacita: 20
Školící místnost - kapacita: 50

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Doprovod: zdarma 1 osoba na 10 dětí.K dispozici venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, společenská místnost s malým parketem, pianino, video, vlastní lyžařský vlek. Svačiny dle dohody a věku dětí.

Školní pobyty

Doprovod: zdarma 1 osoba na 10 dětí. Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy. Svačiny dle dohody a věku dětí. Možnost lyžování: přímo u hotelu, další 200 - 500 m. Možnost koupání: 8 km. K dispozici venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, společenská místnost s malým parketem, pianino, video.

Firemní akce

Možnost uspořádání firemních akcí, seminářů a školení. Místnosti mají denní světlo, k dispozici bar se samostatnou obsluhou, parket a pianino. Dle požadavků klienta možnost uspořádání slavnostního rautu nebo grilování, možnost posezení na sluneční terase s obsluhou.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, salonek 3, školící místnost
Salonek - kapacita: 50
Salonek 2 - kapacita: 10
Salonek 3 - kapacita: 20
Školící místnost - kapacita: 50

Hotel Bára

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: společná koupelna Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: vnitřní bazen Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
Hotel Bára
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load