ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Vyhledávání

Hotel Adam

Krkonoše

Svatý Petr 267
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 433 070
+420 499 433 071
Fax:+420 499 429 260
E-mail:info@hoteladam.cz
Web:www.hoteladam.cz
www.facebook.com/adamspindl
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 107
Přistýlky: 60
Celkový počet pokojů: 46
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 36
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 3
Počet apartmá: 7
Kompletně zrekonstruovaný hotel Adam poskytuje komfortní ubytování necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v regionu Krkonoše, v údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce cca 850 m n. m.
 
 

Z jedné strany je údolí uzavřeno Kozími Hřbety, Luční Horou a ze strany druhé horským svahem Stoh. Jakékoliv místo v okolí hotelu Vám proto nabízí úchvatný výhled na hřebeny hor.

Hotel Adam – ubytování36 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky), 2 čtyřlůžkové pokoje, 7 apartmánů a 3 pokoje DeLuxe. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV se SAT programy, minibarem a trezorem. V ceně ubytování je bohatá snídaně v panoramatické restauraci a také vstup do bazénu a fitness.
V hotelu je k dispozici výtah. Parkoviště a garážová stání jsou zdarma přímo u objektu.

Hotel Adam – Wellnessmasáže, whirlpool, prostorná finská sauna, bio sauna, aromatická parní lázeň. Pro hosty je připraven plavecký bazén 5 x 13 m, Kneippův chodník.

V blízkosti hotelu se nachází sportovní lyžařský areál Svatý Petr.

Hotel Adam – stravování:

Snídaně formou bufetu je automaticky v ceně ubytování. Večeře formou výběru z menu a polopenze. 

Součástí hotelu je restaurace s barem, krbem a dětským koutkem. Jídelní lístek nabízí speciality krkonošské, tradiční české i mezinárodní kuchyně. Ochutnejte Krkonošské kyselo, svíčkovou nebo třeba filet z lososa, vše připravené s láskou a z prvotřídních surovin. V letních měsících je k dispozici terasa s překrásným výhledem na celé údolí a panorama hor. 

Nejlepší místo, kde strávit večer s přáteli, je v baru. Můžete si zahrát šipky, stolní fotbal a dobře se pobavit. V nabídce je široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a kvalitního vína z malého soukromého vinařství. Hotel nabízí restauraci i bar firmám a organizovaným skupinám pro uspořádání společenské akce, školení a firemní prezentace, včetně zapůjčení dataprojektoru a dalšího vybavení. Kongresový sál až pro 50 osob.

Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.

Vybavení ubytování

Klasifikace: **** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: tělocvična, fitness Vybavení: vnitřní bazen Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: výtah Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby

Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
Hotel Adam, autor: HOTEL ADAM s.r.o.
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load