ENDEPL
Pohled z KozákovaPohled z Kozákova

Kozákov je se svými 744 m n. m. nejvyšší horou Českého ráje. Na jeho vrcholu se nachází Riegrova turistická chata a kovová věž, jejíž ochoz ve výšce 24 metrů slouží jako rozhledna.

Prachovské skályPrachovské skály

Přírodní rezervace Prachovské skály patří k nejznámějším oblastem České republiky a je jednou z nejstarších přírodních rezervací v České republice.

Zřícenina hradu Vranov - PantheonZřícenina hradu Vranov - Pantheon

Na strmém skalním bradle, které se vypíná vysoko nad Jizerou, byl na počátku 15. století postaven jeden z posledních hradů této oblasti, Vranov - Pantheon. Tvoří jednu z dominant Maloskalska. 

Státní zámek Mnichovo HradištěStátní zámek Mnichovo Hradiště

Původně renesanční zámek, postavený Václavem Budovcem z Budova, po Bílé hoře přešel do vlastnictví Albrechta z Valdštejna.  

Vyhledávání

Hotel Jedlová

Lužické hory

Jiřetín pod Jedlovou, 407 56

GSM:+420 775 379 046
E-mail:info@jedlova.cz
Web:www.jedlova.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 6
Hotel Jedlová poskytuje ubytování na samotném vrcholu hory Jedlová, v nadmořské výšce 774 m.n.m. Nachází se v nejsevernějším výběžku České republiky, na pomezí regionu Lužické hory a Národního parku Českosaské Švýcarsko.
 
 

Všechny pokoje hotelu Jedlová mají vlastní sociální zařízení. Pokud nás přijedete navštívit, můžete si vybrat jeden z 6 pokojů o celkové kapacitě 23 lůžek.

Okolí Jedlové hory je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví i houbaření. V zimních měsících lyžařský areál na Jedlové, největší v Lužických horách, nabízí 5 km tratí sjezdových a mnoho km tratí běžeckých.

Hotel Jedlová - stravování:

Restaurace má kapacitu 45 míst, v létě je otevřena zahrádka s výhledem na rozhlednu. Je možné zde uspořádat oslavy, svatby a jiné slavnosti.

Hotel Jedlová hora - zima:

Sportovní areál Jedlová pro zájemce o sjezdové lyžování nabízí dva vleky 1200 a 650 metrů. Pro  nejmenší je připravena lyžařská školička vybavená lanovým vlekem a spoustou krásných překážek. Pro příznivce klasického lyžování je upravován běžecký okruh dlouhý 750 metrů a tratě na klasiku 5 km. Možnost návštěvy blízkého Trixi-Parku se saunami, tobogány a vířivkami, vzdálený jen 15 km.

Hotel Jedlová hora - léto:

Sportovní areál Jedlová pro své návštěvníky nabízí půjčovnu skvělých koloběžek, které si na Jedlové půjčíte a pod Jedlovou vrátíte – tedy jen z kopce! Lanový park, ve kterém vyzkoušíte svou odvahu, opravdoví adrenaliňáci si s chutí sjedou downhillovou trať. A samozřejmě pro turisty a cyklisty je oblast Lužických hor a Českého Švýcarska opravdovou lahůdkou, do které se budete s radostí znovu a znovu vracet. Pokud by se Vám zdál návrat z výletu příliš náročný, je možnost využít nabídku sportbusu. Po dohodě pro vás přijede a naloží i s koly.

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: společná koupelna Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová
Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová
Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load